ANTENYMONTAZ.pl

O firmie

 

Montażem anten, systemów hotelowych, instalacji jednorodzinnych i wielorodzinnych a także ustawianiem anten zarówno satelitarnych DVB-S, DVB-S2 jak i naziemnych, kiedyś analogowych teraz cyfrowych DVB-T oraz DVB-T2 zajmujemy się od kilkunastu lat, Montaże i ustawianie anten oraz wykonywanie instalacji RTV sprawia nam dużo satysfakcji, lubimy to co robimy i dlatego usługi montażu i ustawienia anten wykonujemy solidnie. Mamy przystępne ceny usług i szybkie terminy. Cechuje nas dokładność i upartość w działaniu, nie poddajemy się nawet przy najtrudniejszych instalacjach antenowych. Niejednokrotnie pokazaliśmy że dajemy sobie radę tam gdzie inni odpuszczają. 

Pracujemy na profesjonalnych miernikach, posiadamy w sprzedaży anteny, konwertery, uchwyty, multiswitche i wszystko co potrzebne do instalacji.

 


Firma Krzytronik.pl Krzysztof Dziekoński oprócz montażu instalacji antenowych i monitoringu zajmuje się również sprzedażą elektroniki oraz sprzętem antenowym. 
Prowadzimy sprzedaż szeroko pojętej elektroniki i akcesoriów powiązanych. 

Sprzedaż prowadzimy przez sklepy internetowe pod adresem krzytronik.pl oraz Xelektronik.pl a także w sklepach stacjonarnych Xelektronik w Piekarach Śląskich ul. Bytomska 133 oraz w Centrum Handlowym M1 Bytom. Zostaliśmy wyróżnieni e-gazelą biznesu dla najlepiej rozwijających się firm w branży e-commerce.